אינסטלטור או ביובית? חייגו!

שירותי אינסטלציה

מה אלו שירותי אינסטלציה? במה מתמחים המעניקים שירות שרברבות? כל אלו שאלות שאתם מחפשים להן תשובה? אנחנו כאן עם מאמר מקיף ומקצועי שיעניק לכם מבט מקצועי על כל מה שאתם צריכים לדעת. אם אתם רוצים לקבל שירותי אינסטלציה מקצועיים ואם אתם מתלבטים קצת ולא יודעים למי פונים, לנו יש את התשובות לכל זה ועוד.

שירותי אינסטלציה
שירותי אינסטלציה

☑️ שירותי אינסטלציה מתקדמים ללא הרס

☑️ ייעוץ עם אינסטלטור מקצועי ללא עלות.

☑️ הגעה מהירה תוך 30 דקות.

☑️ זמינות 24/6 ושירות אינסטלטור מקצועי.

☑️ להצעת מחיר עבור שירותי אינסטלציה:

חייגו עכשיו 077-8040549 📞

שירותי שרברבות מאינסטלטור מומחה, תרמי טופ תהיה 'על זה'

חברת 'תרמי טופ' מעניקה שירותי אינסטלציה בפריסה ארצית לאינספור לקוחות מרוצים בכל חודש. העבודה נעשית על ידי אינסטלטורים מומלצים, באופן מקצועי ומתוך מתן מענה קפדני.

מתן מענה לכל פרט למערכות האינסטלציה השונות וכזה שיאפשר גם לכם לקבל שירות מעולה במידת הצורך. אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי ושירות אדיב, כל שאתם צריכים הוא לדבר עם האינסטלטורים שזמינים עבורכם במוקד 24/6.

שירותי אינסטלציה מתקדמים
שירותי אינסטלציה מתקדמים

מה כוללים שירותי אינסטלציה ומדוע מדובר על תחום מורכב?

שירותי אינסטלציה הם כבר מזמן לא פתיחה של סתימה או תיקון צנרת ללא הרס, היום מדובר על שפע של מענים מקצועיים, שכל אחד מהם נועד כדי לתת פתרון לבעיה אחרת.

שירות שרברבות הוא שירות שמתייחס לכל מערכת הצינורות שמעניקה מענה לבניין או בית, גם לכל ההשלכות שיכולות להיות למערכת הזו על מערכות נוספות.

שירותי אינסטלציה הם אוסף מורכב של מענים שונים, בעיקר משום שמערכת האינסטלציה עצמה יכולה להיות מורכבת לעיתים. פעם אחת משום שהצורה בה מתקינים את המערכת היא מורכבת, הרי המטרה היא לחבר שורה ארוכה של צינורות, האחד לשני, כדי שמים מתוקים יזרמו פנימה וכדי שמים עכורים יצאו מהמערכת.

אבל, אנחנו צריכים לזכור כי לא תמיד מי שהתקין את המערכת, התקין אותה מההתחלה ועד הסוף. ניקח את מערכת הביוב כדוגמה. בהתחלה, הצינורות שם כדי לנקז מים מלוכלכים מהשירותים ומהמטבח.

בהמשך, הצינורות מתחברים לצינורות גדולים יותר שמרכזים את השפכים של הבניין או השכונה, לאורך הדרך הצינורות הללו מתחברים לצינורות של העיר כולה ומעבירים את המים לבורות ניקוז מיועדים לכך.

במקרה בו בונים שכונה חדשה, מוסיפים עוד דייר לבניין וכן הלאה, למערכת הקיימת, צריך להוסיף צינורות נוספים, מה שיוצר מערכת הרבה יותר מורכבת. כל תקלה לאורך הדרך יכולה להשפיע, בתגובת שרשרת, על נקודות נוספות.

כך שבסופו של דבר שירות שרברבות הוא שירות שצריך להעמיק בכל הגורמים האפשריים להיווצרות של תקלה, מתן פיתרון אחראי וליווי שיאפשר לנו לדעת בוודאות, כי התקלה לא תחזור על עצמה שוב.

שירותי שרברבות
שירותי שרברבות

מגוון רחב של שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה כוללים מתן שירות בכמה תחומים גדולים. בכל אחד מהם יש עוד פרטים הדורשים יחס מתאים, אבל בגדול הרשימה הזו עונה לאירועים שכיחים באופן יחסי:

שירותי שרברבות ואינסטלציה לפתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות זו פעולה שמבצעים בכל יום כמעט, במתן שירותי אינסטלציה. אינסטלטור חירום, אינסטלטור מקצועי שמגיע לא בשעת חירום, כולם, פותחים סתימות. הגורמים לסתימות יכולים להיות רבים ובכל מקרה, יש מענה מקצועי מתאים.

במידה והגורמים לסתימה הם שאריות מזון והצטברות של שמנים מתכשירי שיער או מנוזל לניקוי כלים, השירות של אינסטלטור עד הבית הוא לבצע ניקוי של הצנרת, לעיתים בכלים ידניים ולעיתים בעזרת שימוש בחומרים כימיים.

אבל, כאשר הגורם לסתימה היא חדירה של שורשים בביוב למשל, את הפתיחה מבצעים בעזרת שירותי ביובית, כלי מיוחד שנותן לנו את האופציה לשאוב מים או לבצע פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה.

שחרור סתימות היא עבודה שצריכה להיעשות כמו שצריך, שכן אם לא נבין מדוע מתרחשות הסתימות הללו, לא נבין גם איך למנוע אירועים נוספים שיקרו שוב בעתיד.

שירותי אינסטלציה לפתיחת סתימות ביוב
שירותי אינסטלציה לפתיחת סתימות ביוב

שירותי שרברבות לאיתור נזילות ותיקונן

סדקים בצינורות, חיבור לא מוצלח של מערכת אחת לאחרת, מקרה בו נוצרת שלולית של מי ביוב ואנחנו לא מבינים למה, כל אלו, תקלות בהן מטפלים אינסטלטורים מומלצים.

שירות שרברבות הוא שירות בו אנחנו מנסים להבין מה היה הגורם לתקלה ומתן מענה. לעיתים, יש לבצע תיקון צנרת ביוב. כאן גם המקום לציין כי העבודה כוללת את הניסיון למצוא את הדרך לתקן את הדרוש תיקון בלי ליצור עוד תקלות.

למשל, שרברב מקצועי יתן מענה גם של איתור נזילות במצלמה טרמית. למה? כי אנחנו רוצים לבצע איתור נזילות ללא הרס מיותר לקירות או לרצפה. אגב, מדובר על כלי כל כך שימושי, אמנם כזה שהתפתח כדי לתת מענה בתחום האינסטלציה, אבל כזה שיכול לתת לנו את הכלים לענות על צרכים נוספים.

שירותי אינסטלציה לאיתור נזילות מים
שירותי אינסטלציה לאיתור נזילות מים

שירותי אינסטלציה נותנים מענה לתחומים משיקים

כגון: ניקוי מרזבים, שאיבה של הצפות ועוד. בגלל שענף האינסטלציה פיתח כל כך הרבה כלים מקצועיים, אפשר ליהנות מהיתרונות של ההתקדמות הטכנולוגית ופשוט לקבל מענה במקרים נוספים.

כאמור, מתן שירות של תיקון מרזב פנימי, שאיבת ביוב, פתיחת סתימות ביוב, גם אלו שירותים אותם ניתן לקבל מאינסטלטור ביוב מקצועי.

אמנם מדובר על שירות שנוגע באופן עקיף למקצוע, אבל בגלל שהמכשיר מתקדם, הוא יכול לשמש לעוד מקרים וזה מבורך.

@termi.top.instaltzia

תבחרו בתרמי-טופ! כי אין לנו מים לבזבז 💧 חפשו אותנו ברשתות החבריות ובאינטרנט פייסבוק,וואצפ,אינסטגרם,אתר אינטרנטי,טיקטוק #CapCut #foryou #work #אינסטלציה #pipepatch #תרמיטופטכנולוגיה #תיקוניפאץ #איתורנזילות

♬ Close Eyes - Slowed + Reverb - DVRST

למה שירותי אינסטלציה צריכים להיות איכותיים?

דיברנו על זה קצת אבל אנחנו צריכים להדגיש את הנקודה הזו שנית. שירותי אינסטלציה, ברגע בו הם לא נעשים כמו שצריך, הם יכולים להוביל לתקלות נוספות בהן אנחנו לא מעוניינים.

פתרונות אינסטלציה מקצועיים הם למעשה בחינה של אינסטלטור מוסמך את המצב, כדי להבטיח שהתוצאה תהיה טובה לא רק עכשיו, אלא גם בעתיד. הרי אין מי שאוהב להזמין אינסטלטור פעמיים, לכן, להשקיע ולבחור אינסטלטור יצאת צדיק, זה מה שלא כדאי לזלזל בו.

מחירון שירותי אינסטלציה
מחירון שירותי אינסטלציה

כמה עולה להזמין אינסטלטור לשירותי אינסטלציה?

עלות ביקור אינסטלטור משתנה מעת לעת. מחיר אינסטלטור הוא בין 350-1,500 ש"ח בדרך כלל, אבל כמו תמיד, כשהתקלה חמורה מאוד, גם זה משתנה.

שירותי אינסטלציה הערות מחירון שירותי אינסטלטור
פתיחת סתימה פשוטה לדוגמה: סתימה במקלחת, סתימה בשירותים מחיר מ-350 ₪
פתיחת סתימה קשה כגון: שורשים בביוב, סתימת בטון, סתימה במרזב מחיר מ-950 ₪
שירותי ביובית לפתיחת סתימות פתיחת כל סוגי הסתימות בלחץ מים מחיר מ-750 ₪
צילום קווי ביוב עד 10 מ' אורך קו הביוב מחיר מ-1,200 ₪

שירות שרברבות יכול לכלול רק פתיחת סתימות והוא יכול להיות גם פתיחה של הסתימה, גם תיקון צנרת וגם צילום קווי ביוב. כך שבמידה ומדובר על תיקון רציני ומורכב, המחיר יעלה ויהפוך יקר יותר בדרך כלל.

להיות עם היד על הדופק כל הזמן

זה לא תמיד קל להיות עם היד על הדופק, אבל זו ההמלצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכל אחד. מדוע? משום שכאשר אתם נשארים עם היד על הדופק, כאשר אתם שמים לב לתקלות בזמן, ההשלכות הן הרבה פחות חמורות.

כך שבסופו של דבר, הרבה פעמים האבחנה של הלקוח, היא זו שמונעת את התקלות. אם חשבון המים עלה, אם אתם עדים להיווצרות של רטיבות לא ברורה, כל אלו סימנים לכך שהגיע הזמן לבדוק מה קורה ולהזמין אינסטלטור מעולה.

שירותי אינסטלציה 24 שעות
שירותי אינסטלציה 24 שעות

שירותי אינסטלציה מתקדמים 24 שעות עם 'תרמי טופ'

שיחה קצרה עם האינסטלטורים המומלצים שלנו ואתם כבר מקבלים שירות של אינסטלטור 24 שעות. לא משנה איפה אתם גרים, אנחנו בדרך אליכם עם כל מה שצריך. דברו איתנו כבר עכשיו [24/6].

 אנו מציעים מגוון מקיף של שירותי אינסטלציה, כולל אך לא רק:

– התקנות ותיקונים של ברזים, כיורים, שירותים, מקלחות ואמבטיות.

  • פתיחת סתימות מכל סוג
  • איתור נזילות ללא הרס
  • תיקון צנרת ללא הרס
  • איתור נזילות ותיקונים.
  • צילום ותיקוני קו ביוב.
  • שירותי תחזוקת מערכות אינסטלציה.

ועוד מגוון שירותי אינסטלציה.

כן, אנו מבינים שמקרי חירום ובעיות אינסטלציה יכולים לקרות בכל עת. לכן, אנו מציעים שירותי אינסטלציה חירום 24/6. הצוות שלנו זמין לטיפול בבעיות אינסטלציה דחופות ולספק פתרונות בזמן.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?