אינסטלטור או ביובית? חייגו!

המלצות

התרשמתי מאוד מהמקצועיות והמומחיות של האינסטלטור מחברת תרמי טופ שהגיע אליי הביתה. הוא הצליח לאבחן במהירות ולתקן את התקלה בצנרת הביוב, והיה מאוד אדיב לאורך כל התהליך. תודה רבה וישר כח
Review
דוד אלבז
רחובות
חייב לציין לטובה את המענה המהיר מחברת האינסטלציה כשהתקשרתי עם בעיית הצפה קשה שקרתה במהלך הלילה. האינסטלטור הגיע במהירות עם ביובית והצליח לשאוב את כל מי הביוב שהציפות את הבית, והכל במחיר הוגן!
Review
אלעד אלימלך
באר שבע
האינסטלטור שעבד על בעיית האינסטלציה בצנרת היה בקיא מאוד וסיפק הסברים ברורים על תהליך התיקון שנקרא בעצם "תיקון צנרת ללא הרס". גרם לי להרגיש בטוח ביכולותיו והערכתי את תשומת הלב שלו לפרטים הקטנים.
Review
אשר סמל
קרית אונו
התרשמתי מהניקיון והארגון של אזור העבודה שהאינסטלטור תיקן. הוא השאיר את הבית נקי בדיוק כפי שמצא אותו, והערכתי את המאמץ הנוסף שהשקיע כדי שהכל יהיה מסודר. לבסוף גבה מחיר הוגן ושפוי לעומת המתחרים.
Review
אבי זוהר
אשדוד
התמחור עבור שירותי האינסטלציה שקיבלתי היה מאוד הוגן והגיוני. הרגשתי שקיבלתי תמורה רבה לכסף שלי ובהחלט אשתמש בשירותים של חברת האינסטלציה שלכם שוב בעתיד. ממליץ בחום עליכם! תמשיכו לעשות חיל ולהיות הוגנים וישרים!
Review
לאה כרמיאל
ראשון לציון
בסך הכל, היה לי ניסיון נהדר עם האינסטלטור שהגיע מטעם חברת תרמי טופ ובהחלט אשתמש בהם שוב בעתיד. האינסטלטור שעבד על הסתימה בבית שלי היה מקצועי, בקיא ויעיל, והערכתי את רמת השירות הגבוהה שקיבלתי. קיבלתם המלצה באהבה.
Review
נאווה מוסקוביץ'
קיסריה
האינסטלטור שעבד על פתיחת הסתימה בביוב בחצר הגיע עם כל הכלים והציוד הנדרשים, מה שהפך את תהליך התיקון ליעיל מאוד. התרשמתי מהמוכנות והקפדה על הפרטים הקטנים. לבסוף ביצע גם תיקון פנים צנרת ולקח מחיר הוגן ונורמלי.
Review
דניאל כהן
קרית מוצקין
הייתה לי חוויה מאוד חיובית ושירות אדיב עם חברת האינסטלציה תרמי טופ מתחילתו ועד סופו. שירות הלקוחות היה מצוין, ואיכות העבודה הייתה יוצאת דופן. בהחלט אמליץ עליכם לכל מי שזקוק לשירותי אינסטלציה וביוב. חסרים אנשים כמוכם!
Review
חלי יוסף
חולון
5/5 - (34 דירוגים)