אינסטלטור או ביובית? חייגו!

ביובית

שירותי ביובית מאפשרים לנו לתת שורה של מענים מקצועיים עבור סיטואציות משתנות. שירותי ביוב מאפשרים לנו גם לתת מענה עבור תקלות שונות במערכת האינסטלציה וגם עבור סיטואציות בהן אנחנו נעזרים במה שיש כדי לבצע פעולות מורכבות יותר בפועל. שירותי ביובית זה מה שאתם צריכים? בואו לשמוע איך הדברים נראים מבפנים.

ביובית
ביובית

☑️ שירותי ביובית עם מפעיל ביובית מורשה

☑️ ייעוץ עם אינסטלטור ביוב ללא עלות.

☑️ הגעה מהירה מרגע הקריאה.

☑️ זמינות 24/6 ושירות מקצועי.

☑️ להצעת מחיר לשירותי ביובית במידי:

חייגו עכשיו 077-8040549 📞

שירותי ביובית בחברת 'תרמי טופ'

זקוקים לשירותי ביובית? לא יודעים מה לעשות כאשר ביוב עולה? ביוב סתום ואין לכם קצה חוט? שירותי ביובית של חברת 'תרמי טופ' זו התשובה שלכם לבעיה הזו.

פתיחת סתימות, שטיפת קווי ביוב, שאיבת הצפות ועוד, כל אלו שירותים אותם אנו מספקים בחברת 'תרמי טופ'. כל שעה ביום (24/6), ע"י אינסטלטורים מומלצים לביוב עם המכשור המתקדם ביותר בתחום. למידע נוסף, צרו קשר.

מה זה ביובית?
מה זה ביובית

מה זה בדיוק שירותי ביובית?

משאית ביובית היא כלי המיועד לשחרור של סתימות בעזרת לחץ מים גבוה. לצינור ארוך, המחובר למיכל ייעודי, יש משאבה בקצה.

כאשר המשאבה פועלת, היא יכולה לשאוב את המים המלוכלכים ואת הלכלוך והשומן או במקרים אחרים, את השורשים, שגרמו לסתימה. כך שצינור הביוב הופך נקי והמערכת יכולה לתת את המענה הדרוש מחדש.

הכלי אפקטיבי ויעיל וכזה שמאפשר לנו לא רק לתת מענה מקצועי במהירות, אלא הוא גם כלי שנותן לנו את האופציה לתקן את הדרוש תיקון בלי לעשות נזק נוסף בניסיון להגיע למקום בו התחילו הבעיות.

שכן פתיחת סתימות בלחץ מים, נותנת לנו את האופציה לפתוח גם סתימות הממוקמות עמוק בתוך המערכת, נקודות אליהן לא תמיד יש לנו את האפשרות לגשת אליהן.

כך שירותי ביובית מאפשרים לנו לבצע את התיקון אבל אנחנו לא צריכים לפתוח את הצנרת, לחפור עמוק, כדי להגיע לאותן התוצאות.

שירותי ביובית
שירותי ביובית

מתי תדעו כי אתם צריכים שירותי ביובית?

בדרך כלל, הלקוח שם לב לזה שיש סתימה. כלומר, לא מדובר על מה שכל כך קשה לעלות עליו מן הסתם. הרבה פעמים זה נראה בשלב הראשון, צריך פשוט אינסטלטור שיפתח את הסתימה, בכלים העומדים לרשותו.

על פניו, זה באמת נכון. למשל, פתיחת ביוב בצינורות קטנים יותר, היוצאים מהשירותים או מהמטבח, באמת לא דורשים מכם להזמין שירותי ביובית.

מתי הסיטואציה משתנה? במקרה בו אנחנו מבינים כי הסתימה היא הרבה יותר חמורה והרבה יותר עמוקה ממה שחשבנו בהתחלה.

הרי איך הצנרת נראית? זו שורה ארוכה של צינורות המחוברים ביחד לשרשרת. המערכת בה אנחנו משתמשים בבית לא מובילה, ישר, אל בורות הניקוז שמחוץ לעיר.

המערכת מחברת בין מערכות ביוב נוספות, של הבניין, השכונה וכן הלאה, כך שהמערכת אוספת בפעם אחת את הביוב מכל הבתים בדרך לבורות הניקוז המיועדים. סתימה הדורשת טיפול של שירותי ביוב, היא סתימה שנמצאת באחת הנקודות על הרצף הזה.

היא הרבה פעמים עמוקה, גדולה מאוד, כלומר, כזו שדורשת מאיתנו למצוא את הדרך לתקן אותה בלי ליצור נזק נוסף. אם אתם רואים שפתיחת ביוב פשוטה לא נותנת את המענה הדרוש, יכול להיות שהגיע הצורך בהזמנת שירותי ביובית.

הזמנת שירותי ביובית
הזמנת שירותי ביובית

שירותי ביובית מאפשרים לכם לא 'להסתבך' עם השכנים

בואו נשים את זה על השולחן, אף אחד לא אוהב להתמודד עם תקלות בבית. גם קבלן ביוב בעצמו היה מעדיף לטפל במקרים של אחרים, רק לא בבעיות שלו. סתימות ביוב הן פשוט 'כאב ראש'. הרי החיים של כולנו גם ככה מלאים בעבודה, אנחנו ממש לא צריכים למצוא את הדרך לפתור תקלה.

הבעיה של סתימה הנוגעת לכמה מערכות ביוב שונות, היא שאף פעם אי אפשר לדעת מי אחראי לתיקון המקרה הזה, מה גם שיכולות להיות לכל דייר רעיונות משלו.

שירותי ביובית עושים סדר

הם פשוט מאפשרים לנו לשאוב את כל הפסולת בפעם אחת, לנקז את הצינור, לבצע פתיחת סתימות ביוב כמו גם שטיפה, כך שהמערכת הופכת כמעט כמו חדשה.

שירותי ביוב מונעים מריבות, וויכוחים וחוסר נעימות. כל מה שצריך זה להביא את המשאית המתאימה, מכאן הדרך לפתרון הבעיה כבר די סלולה.

ביובית פתיחת סתימות
ביובית פתיחת סתימות

שירותי ביובית פתיחת סתימות לניקוי שורשים בצנרת ביוב

פתיחת סתימות ביוב זו חתיכת עבודה. אבל, ניקוי שורשים בביוב, זה באמת משהו שיכול להוציא מהדעת את כולם. חדירה של שורשים לביוב מייצרת סתימה ולא רק זה, אלא משום שהשורשים צומחים כל הזמן, הסתימה תמיד עלולה להיות הרבה יותר חמורה.

במקרה הזה ניקוי ביוב זה תהליך הרבה יותר מורכב ומאתגר, בעיקר כי צריך למצוא את הדרך לבצע את הטיפול כך שהשורשים לא יחזרו יותר.

גם במקרה הזה, שירותי ביובית יכולים להיות פתרון פשוט מצויין. בגלל שאפשר להיעזר באותה המשאבה, באותו לחץ אוויר כדי לשטוף את הצינור בחזרה, אנחנו יכולים להסיר את השורשים בצורה יסודית ולהיות בטוחים כי השורשים לא באמת יחזרו שנית.

ביובית שאיבת ביוב
ביובית שאיבת ביוב

שירותי ביוב מקצועיים לשאיבה של מי ביוב והצפות

בהתחלה, שירותי ביובית היו כלי אפקטיבי ויעיל במיוחד כדי לנקות את צינורות הביוב. לאורך הזמן, עם השנים, התברר כי מדובר על כלי יעיל גם במקרים נוספים. למשל, שירותי ביוב מאפשרים לנו לשאוב מים שהציפו שטח מסוים. אלו יכולים להיות מי ביוב שעלו בגלל הסתימה, אלו יכולים להיות מים שחדרו למבנה בעקבות גשם עז.

מה שכן, צריך לשים לב, כאשר מזמינים משאית שאיבת ביוב, להזמין גם ביובית נמוכה לחניונים, במקרה בו השאיבה צריכה להתבצע בתוך חניון. כבר היו מקרים מעולם, בהם מים חדרו לחניון ועשו נזק דרמטי לרכבים, אבל הביובית לא הייתה מותאמת לסיטואציה מה שעיכב את מתן המענה המקצועי המתאים.

מחיר ביובית - כמה עולה להזמין ביובית?
מחיר ביובית – כמה עולה להזמין ביובית

כמה עולה להזמין ביובית?

שירותי ביובית עולים 590-1,800 ₪ בממוצע. במידה ותבקשו שירות נוסף, למשל: צילום קווי ביוב, ניקוי צנרת ביוב ועוד, המחיר יעלה בהתאמה. לעיתים, הטיפול המקיף משתלם יותר בדיעבד, שכן את התיקון מבצעים פעם אחת, מה שמשחרר אתכם מלהזמין בכל פעם מחדש, מישהו שייתן לכם את המענה הדרוש. לפניכם טבלת מחירי שירותי ביובית, המחיר הסופי יקבע בטלפון או בשטח:

מחירון שירותי ביובית הערות מחיר בש"ח (המחיר אינו סופי)
ביובית פתיחת סתימות ביוב שירותי ביובית לפתיחת סתימה בעזרת לחץ מים החל מ-680 ₪
פתיחת סתימות בלחץ מים עם פריסת צנרת של הביובית עד 10 מ' החל מ-750 ₪
שטיפת קווי ביוב המחיר תלוי באורך קו הביוב ובמיקומו החל מ-750 ₪
ניקוי מרזבים ושטיפה פתיחת סתימה במרזב ושטיפה של תוואי המרזב והכנה לחורף החל מ-750 ₪
ניקוי שוחת ביוב ניקוי והסרת חסמים וסתימות בשוחת הביוב החל מ-750 ₪
שאיבת ביוב שאיבת ביוב עולה וסתום, המחיר תלוי בכמות השאיבה החל מ-950 ₪
שאיבת הצפות שאיבת הצפה ממרתף או בקומת קרקע החל מ-1,200 ₪
ביובית נמוכה לחניונים ביובית מיוחדת לשאיבת ביוב או הצפות מחניונים תת קרקעיים החל מ-1,100 ₪
פתיחת סתימת שורשים בביוב חיתוך השורשים מתבצע בעזרת לחץ מים מביובית החל מ-1,300 ₪
פתיחת סתימת בטון בביוב ריסוק הבטון ופתיחת הסתימה בעזרת דיזה מיוחדת המורכבת על הביובית החל מ-1,100 ₪
פתיחת סתימת ברזל בביוב חיתוך הברזל ופתיחת הסתימה בעזרת דיזה מיוחדת המורכבת על הביובית החל מ-1,100 ₪

@termi.top.instaltzia

שירותי ביובית בפריסה בכול אזור מרכז 🦾 תרמי-טופ שירותי אינסטלציה מתקדמים #סתימהביוב #שורשים #מגעיל #אינסטלציה #מלחמה #חוץמכדורגל #אינסטלציה

♬ Lalala Phonk - Bgnzinho

כאשר מזמינים שירותי ביובית שימו לב כי אתם נותנים את הפרטים

לפעמים, בייחוד כאשר מזמינים ביובית 24 שעות, כאשר יש תקלה באותה מערכת ביוב וכשצריכים מענה מהיר בשעה לא קלה, לא תמיד נותנים את כל הפרטים לאינסטלטור ביוב שהגיע לתת לכם את המענה המתאים לטיפול בתקלה, כך ביצוע העבודה מתעכב.

אם אתם מזמינים שירותי ביובית, שימו לב כי אתם מדגישים איפה התקלה ממוקמת, האם יש מרחק בין החניון ובין מיקום התקלה, האם יש פרמטרים נוספים אותם צריך לקחת בחשבון בדרך לטיפול בבעיה. בדרך כלל המידע המקדים מאפשר לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר בכלים הכי מתאימים.

הזמנת משאית ביובית
הזמנת משאית ביובית

צריכים שירותי ביובית עכשיו ומיד? פנו לתרמי טופ

לחברת 'תרמי טופ' אינסטלטורים מומחים שישמחו לתת לכם מענה בכל רגע בכל נקודה בארץ. אנחנו מגיעים אליכם עד הבית או בית העסק ומתאימים את השירות לצרכים שלכם. אנחנו מעניקים שירותי ביובית כבר 15 שנים, נותנים שירות מעולה עבור תקלות שונות בעולם האינסטלציה ובמחירים שווים לכל נפש.

אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות לבעיות ביוב:

  • פתיחת סתימות
  • שאיבת הצפות
  • חיתוך שורשים בביוב
  • שאיבת ביוב
  • שאיבת הצפה בחניונים
  • שאיבת מרתפים
  • שאיבת בורות ספיגה ובורות שומן

ועוד בעיות ביוב.

אנו משתמשים בציוד ובטכנולוגיה העדכניים ביותר בענף כדי לספק שירותי ביוב יעילים ומדויקים בעזרת ביובית. בין היתר זה כולל מצלמות ביוב מתקדמות לבדיקות, פתיחת סתימות בלחץ מים בלחץ גבוה וכלים מיוחדים לתיקונים של בעיות ביוב.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?