אינסטלטור או ביובית? חייגו!

ביובית 24 שעות

ביובית 24 שעות היא כלי בו אנחנו נעזרים כל הזמן כדי לתת מענה אפקטיבי ופשוט לבעיות שמהצד יכולות להיראות לא קטנות. אם אתם צריכים מענה של ביובית עשרים וארבע שעות ומעוניינים לקבל רקע מקצועי כדי לבחור נכון, אנחנו שמחים לספר לכם שהגעתם למקום הנכון, זה שיענה לכם על הכל.

ביובית 24 שעות
ביובית 24 שעות

☑️ שירותי ביובית 24 שעות ביממה

☑️ ייעוץ 24 שעות ללא עלות.

☑️ הגעה מהירה תוך 30 דקות.

☑️ זמינות 24/6 ושירות אדיב.

☑️ להצעת מחיר והזמנת ביובית 24/6:

חייגו עכשיו 077-8040549 📞

שירותי ביובית 24 שעות עם 'תרמי טופ'

חברת 'תרמי טופ' היא כאן בגלל היעילות, האדיבות, המקצועיות, הניסיון והוותק של 15 שנים בתחום. אצלנו תקבלו שירותי ביובית 24 שעות [24/6], אינסטלטורים מעולים שזמינים למתן מענה עם כל בעיה.

אם אתם נתקלים במקרה של ביוב עולה, הצפה במרתף או בחניון ומחפשים אינסטלטור ביובית שיגיע במהירות וייתן מענה, אתם יודעים כבר למי לפנות ולקבל שירות מהיר ומקצועי.

שירותי ביובית 24 שעות
שירותי ביובית 24 שעות

ביובית חירום 24 שעות מאפשרת לנו לתת מענה מהיר מסביב לשעון

אנחנו כבר לא יכולים לקבל את המענה המקצועי שהיינו מקבלים בעבר. החיים שלנו, בעידן הנוכחי, הרבה יותר עמוסים והרבה יותר דינמיים. אנחנו רוצים לקבל הכל, להספיק הכל, עכשיו ומיד. אנחנו רוצים שיהיה מי שיספק לנו שירות מעולה בלי שנדרש להילחם עליו.

ביובית חירום 24/6 היא בדיוק הכלי הטכנולוגי המתקדם לו כולנו חיכינו. היא הכלי שמאפשר לנו לפתוח את הסתימה במהירות וביעילות, בלי שנדרש לעבוד קשה וליצור יותר נזק מתועלת לאורך הטיפול.

ביובית 24 שעות היא הכלי שעוזר לנו לתת מענה גם בשעת לילה מאוחרת וגם בסופי שבוע, כאשר אנחנו יודעים כי ביום למחרת נוכל לתת מענה ממוקד כדי לפתור את הבעיה.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על ביובית עשרים וארבע שעות, במאמר הזה נסביר על היתרונות שלה.

ביובית לשאיבת ביוב
ביובית לשאיבת ביוב

שאיבת ביוב באמצעות שירותי ביובית 24 שעות

סתימה היא מקרה בו בתוך הצנרת יש סתימה אותה אנחנו צריכים לפתוח. סתימה יכולה להיות פסולת מצטברת, שורשים שנכנסו למערכת וכן הלאה. במקרים מסוימים אנחנו נפתח את הסתימה בידיים שלנו.

לא מדובר על אירוע שלא ראיתם בעבר, כל סתימה במקלחת או בכיור, בדרך כלל דורשת מאיתנו לפתוח את פתח הביוב ולהוציא את הפסולת בכוחות עצמנו.

ביובית לפתיחת סתימות היא כלי יוצא דופן במובן הזה. היא משאית ביובית שמקנה לנו את האופציה, לבצע פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה בזמן קצר ואפקטיבי.

לעיתים אנחנו נבצע שטיפת צנרת של קו הביוב לאחר הסתימה בעזרת מים היוצאים מאותה הביובית. כך שירותי ביוב 24 שעות נכנסים ונותנים מענה במקום בו אין לנו כלים אחרים.

שירותי ביובית 24 שעות הם לא תמיד המענה השלם

אמנם, עד כה היללנו ושיבחנו את האופציה לקבל שירותי ביובית 24 שעות בכל מקרה. אבל, אנחנו צריכים לזכור כי לעיתים, שירותי ביוב חירום 24 שעות לא באמת יכולים לספק עבורינו את המענה המלא.

אינסטלציה היא תחום רחב המתייחס לכל תקלה שיכולה להיווצר בצנרת. אנחנו יודעים, כאשר ביוב עולה ואנחנו לא יודעים מה לעשות, זה נוח שיש לנו את האופציה להזמין שירותי ביובית 24/6 ולקבל מענה. אבל, זה מענה חלקי בלבד.

כלומר, אנחנו רוצים להבין איפה הבעיה ממוקמת, מה היו הגורמים לה, כל זה כדי שנוכל בסופו של דבר לטפל בבעיה מהשורש, כאילו מההתחלה. שירותי ביוביות 24 שעות הם הכלי שנותן לנו את האופציה למצוא את הדרך להקל על הלקוח במהירות, אבל היא לא יכולה להיות תחליף לעבודה מקצועית של נותן השירות.

ביובית חירום כשמה כן היא. מאפשרת לנו לתת טיפול ראשוני, כמו טיפול נמרץ או מיון. מכאן התפקיד של האינסטלטור הוא לדאוג לכך שהתקלה לא תחזור על עצמה שוב.

הזמנת ביובית 24 שעות
הזמנת ביובית 24 שעות

במקרים אחרים שירותי ביובית 24 שעות הם המענה הרצוי

קיימים מקרים בהם ביובית 24 שעות היא המענה לו אנחנו מצפים. למשל, המכשיר יעיל במיוחד בשאיבה של הצפות, של מי ביוב או מי גשמים. במקרים אחרים, של פתיחת סתימה במרזב למשל, אנחנו יכולים להשתמש באופציה להזרים מים נקיים בלחץ אוויר גבוה כדי לנקות את המרזב מכל רבב.

שירותי ביובית חירום 24 שעות הם לא חייבים להיות מסביב לשעון כמובן, האופציה קיימת תמיד, להזמין שירותי ביוב 24 שעות בעיתות מצוקה, אבל אם אתם יודעים שאפשר להמתין, אם אתם רוצים פשוט לקבל מענה מקצועי בזמן נוח יותר לשני הצדדים.

אפשר בהחלט לחכות והרבה פעמים, ההמתנה מאפשרת לאינסטלטור לתת טיפול קצת יותר מעמיק בפעם אחת ולא בשורה של ביקורים לפרקי זמן קצרים יותר.

משאית שאיבת ביוב צריכה להיות מופעלת בידי אינסטלטור מומחה לביוב

כאשר אנחנו במתח, עומדים מול תקלה שאנחנו לא יודעים איך לפתור, הרבה פעמים שיקול הדעת שלנו יכול להטעות. אנחנו לא תמיד נבחר באופציה הטובה מבין האחרות.

למה אנחנו אומרים את זה כך? משום שגם אם אתם רוצים להזמין שירותי ביובית עבור ניקוי שורשים בביוב או בשביל לשאוב מי ביוב, אתם צריכים להיות בטוחים כי אתם פונים לאינסטלטור הרצוי.

אם אתם לא מגיעים מהתחום, אם אתם נעזרים ברשת, המבחר יכול להיות מבלבל והבחירה לא תהיה בהכרח הטובה ביותר. אנחנו תמיד ממליצים לא לוותר על השיחה המקדימה. נסו להבין האם האינסטלטור בו בחרתם כבר תיקן תקלות מהסוג הזה בעבר.

אם הוא אומר שהוא צריך פרטים נוספים כדי לבחור נכון את הכלים שיעזרו לו בביצוע המשימה, זה סימן טוב, כנראה זה אינסטלטור המכיר את המלאכה, כזה שיודע מה עושים.

בסופו של דבר, כאשר אנחנו במצוקה גדולה, יותר מהכל אנחנו רוצים להיות בטוחים כי אנחנו 'נופלים' על האנשים הנכונים. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו, בסופו של דבר, חוזרים לבקש טיפול מקצועי בעתיד.

אינסטלטור ביובית 24 שעות
אינסטלטור ביובית 24 שעות

איך תמנעו מטיפול בתקלת ביוב ברגע האחרון?

גם אם זה נראה ככה, בדרך כלל בעיות אינסטלציה וביוב לא 'נופלות עלינו כרעם ביום בהיר'. בדרך כלל אנחנו בהחלט יכולים להסביר מה היו הסיבות שהובילו לסיטואציה הזו.

אם אתם חוששים ורוצים להימנע מתקלות בביוב ברגע האחרון, שימו לב לסימנים הבאים. בדרך כלל הם יעידו על כך שיש בעיה ושזו צריכה לקבל מענה מתאים.

ריח רע ולא נעים מהביוב

הוא הרבה פעמים יעיד על כך שיש סתימה בביוב ובעקבותיה, כי מי הביוב עולים. זה סימן מעולה לכך שאתם בהחלט צריכים לחפש שירותי ביובית בהקדם.

אם צנרת הביוב לא מנקזת את השפכים כמו שצריך

אין מי שעובדים אצל חברת ביובית ולא אומרים את זה, צנרת ביוב איטית, כזו שכמעט לא עובדת היא צנרת שצריכה טיפול בהקדם. הרי מדובר על מערכת בה אנחנו נעזרים כל הזמן. אם היא לא עובדת עכשיו, נסו לדמות בנפשכם מה יכול לקרות בעתיד.

מחיר ביובית 24 שעות
מחיר ביובית 24 שעות

מה טווח המחיר של שירותי ביובית 24 שעות?

להזמין שירותי ביובית עולה בערך 950-1,800 ש"ח. קחו בחשבון כי עבודה בשעות לא שעות, בסופי שבוע ועוד, תקפיץ במידה משמעותית את מחיר השירות. אתם תמיד יכולים לשאול בהתחלה, בכמה מעריך האינסטלטור את העבודה. לפניכם טבלה עם מחירים ממוצעים לשירותי ביובית 24/6. המחירים כמובן אינם סופיים ויקבעו בהתאם למקרה ואבחון הבעיה.

סוג השירות – ביובית 24 שעות הערות מחירון שירותי ביובית 24/6
שירותי ביובית לפתיחת סתימות פתיחת הסתימה בלחץ מים מחיר מ-950 ₪
שאיבת הצפות עם ביובית שאיבת השפכים ופינוי הפסולת מחיר מ-1,200 ₪
ביובית נמוכה לחניונים לפתיחת סתימה בחניון או שאיבת הצפה מחיר מ-1,350 ₪
שאיבת ביוב עם ביובית גישה נוחה לביובית מחיר מ-1,600 ₪
ביובית חירום 24 שעות
ביובית חירום 24 שעות

די להתלבט: תרמי טופ זמינים עבורכם 24/6

למתן שירותי ביובית 24 שעות ולשירותים נוספים, זה כל כך קל להזמין את השירות של 'תרמי טופ', אתם ממש לא מאמינים. לחיצה קצרה במקלדת, טלפון זריז, אנחנו כבר נהיה בדרך אליכם עם צוות אינסטלורים מפעילי ביובית לשירות מקצועי ואדיב.

בהחלט, מפעילי הביובית שלנו הם בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה בטיפול במערכות ביוב. הם עוברים הכשרה קבועה כדי להישאר מעודכנים בשיטות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום. אתם יכולים לסמוך על כך שלאינסטלטורים שלנו יש את המומחיות לטפל בכל נושא הקשור לביוב.

כן, לאחר קבלת כמה פרטים על אופי הבעיה וחומרתה נוכל לספק לכם הצעת מחיר עבור עלות התיקון.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?