אינסטלטור או ביובית? חייגו!

אינסטלטור מקצועי

איך גם אתם תמצאו אינסטלטור מקצועי? מה אתם חייבים לדעת לפני שאתם מזמינים שרברב מקצועי? איך תהיו בטוחים שאתם לא נופלים בפח? זה רק נשמע מסובך, אנחנו כאן כדי שהבחירה שלכם תהיה הרבה יותר טובה ומוצלחת. אינסטלטור מקצועי הוא מי שיפתור את התקלה וידאג לכך שזו לא תתרחש שוב להבא, אם אתם רוצים לשמוע עוד, הגעתם למקום הנכון.

אינסטלטור מקצועי
אינסטלטור מקצועי

☑️ אינסטלטור מקצועי עם הסמכות רלוונטיות.

☑️ ייעוץ עם שרברב מקצועי ללא עלות.

☑️ מכשור מתקדם לבעיות אינסטלציה מורכבות.

☑️ זמינות 24/6 ושירות אדיב.

☑️ להצעת מחיר מאינסטלטור מקצועי:

חייגו עכשיו 077-8040549 📞

אמרתם אינסטלטור מקצועי? אמרתם תרמי טופ

חברת 'תרמי טופ היא חברת אינסטלציה מקצועית, בעלת וותק של 15 שנים בתחום. תוכלו לקבל מגוון של שירותים ותיקונים למערכת האינסטלציה שלכם באמצעות אינסטלטור מקצועי שיגיע אליכם בעזרת שיחת טלפון קצרה אחת.

אם אתם רוצים לשמוע עוד ואם אתם רוצים לקבל שירות של אינסטלטור עד הבית, עליכם לחייג את המספר או ליצור קשר באמצעות האתר.

מה הופך אינסטלטור מקצועי לכזה, לעומת אחרים?

לפעמים זה קשה להגדיר, במיוחד אם לא מכירים את התחום לעומק, מה הופך שרברב מקצועי לכזה בדיוק. אנחנו יכולים להצביע על כמה פרמטרים שהופכים אינסטלטור מקצועי לנותן שירות מעולה.

שרברב מקצועי
שרברב מקצועי

שרברב מקצועי לא מטפל בבעיה עצמה בלבד, אלא נותן מגוון של שירותים מסביב

תקלה במערכת האינסטלציה יכולה להיות סתימה, יכולה להיות נזילה באחד הצינורות, עליה של מי הביוב ומה לא.

כאשר אנחנו דנים בתחום הרחב של שירותי אינסטלציה או איתור נזילות, אינסטלטור מומחה לא יכול להתייחס רק לבעיה עצמה. אתם אולי רואים רטיבות, אבל אינסטלטור מקצועי יודע שזה הזמן לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית.

אתם אולי שמים לב לכך שמי הביוב עלו, אבל שרברב מקצועי יודע שאולי מה שצריך זה לבצע ניקוי שורשים בביוב בעזרת ביובית.

כלומר, העבודה של שרברב מקצועי היא לא לטפל במקרה באופן נקודתי, אלא לפתוח את ארגז הכלים שלו ולמצוא פתרון שימנע ממקרים כאלו לחזור על עצמם שוב.

אינסטלטור מקצועי מבצע את העבודה בלי ליצור תקלות נוספות

אחת הסיבות לכך שאנחנו בחברת 'תרמו פרו' עובדים בשיטת 'אל הרס' היא משום שאנחנו לא רוצים לפגוע במערכות שעובדות כמו שצריך, כל זה כדי לתקן תקלה שנמצאת במערכת האינסטלציה.

תיקון פנים צנרת, למשל, לעיתים דורש מאיתנו לשבור איזה קיר או לחפור לעומק האדמה. מה שאנחנו חייבים להבין כאן הוא שככל שנהיה ממוקדים, כך נצליח להגיע לאותן תוצאות בלי ליצור תקלה יותר רחבה.

תיקון צנרת ללא הרס אולי דורש יצירתיות, ידע רב ויכולות מתקדמות, אבל, המאמץ שווה את זה, בוודאי בטווח הארוך.

אינסטלטור מומלץ מקצועי
אינסטלטור מומלץ מקצועי

שרברב מקצועי עורך שיחה עם הלקוח ונותן לו את כל המידע הדרוש לו

שרברב מקצועי לא יכול להשאיר את הלקוח בעלטה. משום שאתם לא מגיעים מהתחום, לא תמיד תהיו בטוחים שהתיקון נעשה כמו שצריך, שאין שום בעיה.

העבודה של אינסטלטור מקצועי היא לא רק לתקן את הדרוש תיקון, המטרה שלו היא גם להצליח ולתרגם לכם את הנעשה בשטח. הרבה פעמים, כאשר מזעיקים אינסטלטור חירום, הלקוח פשוט לא שואל כמה העבודה תעלה, מה אולי יכולים להיות הגורמים להיווצרות התקלה.

כאן נכנס התפקיד של אינסטלטור מומלץ, הוא זה שעליו מוטלת החובה להסביר ולתת את הכלים ללקוח שיעזרו לו להבין במה מדובר.

@termi.top.instaltzia

תרמי טופ שירותי אינסטלציה מתקדמים ! ושיחזרו אלינו כול החטופים בעזרת ה׳🙌 #מלחמהבישראל #אינסטלטורמומלץ #איתורנזילות #סתימותשורשים #אינסטלטור #voiceeffects

♬ sonido original - LeydiLandia Show Infantil

שרברב מקצועי הוא איש מקצוע יצירתי

מערכת הצינורות בה אנחנו נעזרים, היא מערכת שלא הותקנה היום, אלא אם אתם גרים בבתים ממש חדשים. הרבה פעמים, המערכת הותקנה לפני כמה שנים, במרכז הארץ ובערים הוותיקות יותר, אנחנו יכולים לראות מערכות ביוב שהותקנו עוד לפני קום המדינה לעיתים.

העבודה של שרברב מקצועי היא לא רק להחליף צינור או לפתוח סתימה, במקרים מסוימים העבודה שלו כוללת את הניסיון למצוא את הדרך לפתור בעיה שנוצרה בגלל עבודה לא טובה מהמאה שעברה.

אינסטלטור מקצועי הוא אינסטלטור יצירתי שמכיר את העבודה לעומק ולכן יכול לעשות פעולות שאחרים לא היו מעיזים.

אינסטלטורים מקצועיים
אינסטלטורים מקצועיים

איך תדעו גם אתם להזמין אינסטלטורים מקצועיים?

פעם אחת, כדי להזמין שרברב מקצועי, כדאי שתעברו על הסעיפים אותם פירטנו כאן, מה שיעזור לכם להיות ממוקדים ולהיות בטוחים כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה.

אבל, הדרך הטובה ביותר היא פשוט לשאול. אל תשכחו כי ענף האינסטלציה הוא ענף די פרוץ לאנשי מקצוע לא טובים דים, המגיעים במסווה של מי שיכולים לפתור לכם את התקלה במחירים נוחים ועוד.

גם אם אתם מרגישים שאתם לא יודעים מה לעשות, גם אם אתם חייבים עכשיו שיגיע אינסטלטור 24 שעות, אל תפעלו בפזיזות. נסו להבין מה קורה, פעלו מתוך מחשבה ולא בלי להבין מה בדיוק קרה פה.

שרברב מקצועי ישמח להסביר לכם בדיוק מה הוא עושה

אם לא נעים לכם לשאול, כנראה שלא הגעתם למי שאנחנו יכולים לכנות אותו אינסטלטור אמין. איש מקצוע מיומן, כזה שיודע את מלאכתו, לא יהיה מאוים אם תבקשו ממנו להבין בדיוק מה קרה כאן. שרברב מקצועי ישמח לתת לכם את התמונה הרחבה ביותר, לשתף אתכם במידע, כזה שיעזור לכם לבחור נכון בהמשך.

תיקון תקלות נזילות וסתימות
תיקון תקלות נזילות וסתימות

בדרך כלל התקלה נוצרת בגלל סתימה או נזילה, שימו לב לזה

זה קורה, פיצוץ של קו הביוב, רטיבות שהורסת את הקיר, עליה של מי הביוב, אבל כל אלו לא תוצר של מה שקרה מעצמו, בדרך כלל הייתה סיבה לכך שזה התרחש בפועל. שירותי אינסטלציה אלו שירותים הניתנים כדי לתת מענה למקרה בו יש בעיה באחד מצינורות המרכיבים את הצנרת או את מערכת הביוב.

שורת הצינורות המותקנים לא רק בבית שלנו, כי אם בבניין וברחבי העיר כולה, זו מערכת מסועפת שהתפקיד שלה הוא להעביר מים טובים או להוציא מים מלוכלכים בהתאמה, באמצעות שורה של צינורות המחוברים אחד לשני.

תקלה היא במרבית המקרים, סתימה באחד הצינורות או מקרה בו יש סדק. בכל מקרה, יש לטפל במקרה, אבל שימו לב לכך שהזנחה של הטיפול, יכולה להביא לכך שהתקלה תהפוך קשה יותר. סתימות קשות, סתימת שורשים בביוב, תיקון צנרת ביוב, כל אלו לא מתרחשים פתאום.

היו גורמים שהובילו לכך שהתופעות הללו יתרחשו. להזמין אינסטלטור מקצועי בזמן, זו התרופה הטובה ביותר והדרך שלכם לדאוג לכך שהאירוע לא יהפוך הרבה יותר מסובך.

עלויות ומחירים אינסטלטור מקצועי
עלויות ומחירים אינסטלטור מקצועי

מה המחיר של אינסטלטור מקצועי?

עלות ביקור אינסטלטור מקצועי היא בדרך כלל 350 ש"ח. כאשר מחיר אינסטלטור יכול לעלות, לא בגלל ההגעה של איש המקצוע, כי אם בגלל הגורמים שהשפיעו על האופן בו זה יכול לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר.

במקרים מסוימים העבודה של אינסטלטור חירום תהיה להביא אנשי צוות נוספים ולעשות עבודה מורכבת משהיה נדמה בתחילה.

במקרים אחרים, בעיקר כאשר מזמינים אינסטלטור 24 שעות, המחיר על העבודה עולה בגלל השעה בה מתבצעת העבודה. כשמחליפים חלקים, גם הפעולה הזו מעלה את המחירים.

לכן הטווח של המחירים עבור השלמת התיקון נע בין 350-3,000 ש"ח. רק בחינה של כל המשתנים תביא לשורה התחתונה, לתוצאה הסופית.

הזמינו אינסטלטור מקצועי
הזמינו אינסטלטור מקצועי

האינסטלטורים של חברת תרמי טופ מחכים על הקו

לשאלות נוספות, קבלת מענה מקצועי במחירים שווים לכל כיס, סיוע של אינסטלטור מוסמך ועוד, צרו קשר עם האינסטלטורים שלנו בחברת תרמי טופ ונשמח לעזור ולשרתם אתכם 24/6 בכל מקום עד הבית.

אנו בתרמי טופ מתמחים במגוון רחב של שירותי אינסטלציה, לרבות תיקוני פנים צנרת, פתיחת סתימות מכל סוג, איתור נזילות מים, שירותי ביובית ועוד.

כן, כאינסטלטורים מקצועיים אנו מעניקים אחריות על החלקים והעבודה הכרוכים בעבודת האינסטלציה שלנו. כך תהיו בטוחים שכל בעיה הנובעת מהעבודה תטופל ללא עלות נוספת.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?