אינסטלטור או ביובית? חייגו!

אינסטלטור חירום

לנהל משבר זה לא נעים, לנהל מקרה של תקלה בבית, בייחוד בתחום האינסטלציה זו חוויה ממנה כל אחד היה שמח להתחמק. אינסטלטור חירום הוא מי שהרבה פעמים נמצא שם כדי לתת לכם את התמיכה, המענה והמעטפת לה אתם מחכים. אם אתם צריכים שרברב חירום ואתם צריכים הכוונה מקצועית, המאמר הזה הוא בדיוק עבורכם.

אינסטלטור חירום
אינסטלטור חירום

☑️ אינסטלטור חירום לבעיות אינסטלציה

☑️ ייעוץ עם אינסטלטור 24/6.

☑️ הגעה מהירה תוך 30 דקות.

☑️ זמינות מהירה ושירות מקצועי.

☑️ להצעת מחיר מאינסטלטור חירום:

חייגו עכשיו 077-8040549 📞

לכל בעיית חירום: 'תרמי טופ' זמינים עבורכם

במידה ואתם צריכים מענה מהיר ואפקטיבי, חברת 'תרמי טופ' תשמח לעמוד לשירותכם מתי שתבחרו בכך. אינסטלטור חירום 24 שעות יגיע במהירות, עם סט כלים רחב ומתאים למתן מענה בכל מקרה.

בנוסף על 15 שנים של ניסיון בתחום ומיומנות רבה. תיקון צנרת ללא הרס, איתור נזילות, פתיחת סתימות, ביובית 24 שעות ועוד, את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו, ממש עכשיו.

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור חירום – תנשמו

שרשרת התקלות תמיד מתחילות כאשר הלחץ מונע מאיתנו לחשוב באופן ברור. אינסטלטור חירום לא נותן לכם רק שירות של אינסטלטור 24 שעות. כלומר, הוא כמובן נמצא כאן כדי לפתור תקלות במערכת האינסטלציה.

ללא שירותי אינסטלציה, אתם יכולים לסבול משורה של תופעות לא נעימות ופשוט להימנע מלהיכנס למקום בו נוצרה התקלה. הרי אנחנו יודעים כי מערכת האינסטלציה משרתת אותנו כל הזמן, כך שבאמת, אם יש תקלה רצינית, אין ספק שזה הזמן לקרוא לשירות של שרברב חירום.

אבל, באותה הנשימה, אנחנו צריכים לזכור כי המערכת היא עדינה, מורכבת, כזו שממוקמת בין שורה של מערכות תשתית נוספות.

אם אנחנו לא נהיה בתשומת לב ואם אנחנו לא נבחר נכון, בסופו של יום, אנחנו מהר מאוד נמצא את עצמנו מתמודדים עם סיטואציות מאוד לא נעימות. לכן, אם אתם כבר מזמינים שרברב, אל תתפשרו על שירות מקצועי.

אינסטלטור חירום SOS
אינסטלטור חירום SOS

שימו לב למתרחש, יכול להיות שבעתיד תוכלו למנוע מקרים מהסוג הזה

כאמור, התפקיד של אינסטלטור חירום הוא לתת מענה כאשר מתרחשת תקלה לא צפויה ואנחנו צריכים למצוא פתרון מידי.

אבל, לא בטוח שלא היה אפשר למנוע הופעה של שרברב חירום. אנחנו נדבר כעת בהרחבה על הנקודה הזו. את זה נעשה דרך סקירה של  המקרים הנפוצים בהם מטפל שרברב חירום.

פתיחת סתימות קשות

פתיחת סתימות בשירותים ובמקלחת, פתיחת סתימה בכיור ובמטבח, זה מה שקורה כל הזמן. אגב, בדרך כלל את העבודה מבצע פשוט אינסטלטור מקצועי או אינסטלטור מוסמך ולא בהכרח אינסטלטור חירום.

מתי הסתימה הופכת למה שאנחנו שמים לב אליו באופן מיוחד? פעם אחת כאשר השירותים כבר לא עובדים, המקלחת או שאנחנו לא יכולים להמשיך ולשטוף את הכלים בכיור במטבח.

במקרה אחר, הבעיה היא עליה של מי ביוב בגלל הסתימה. הגורמים לסתימה יכולים להיות שונים ומשונים, אבל מהרגע בו הסתימה מונעת מהמים העכורים להמשיך בדרכם, המים הללו עולים. אז, במקרה בו מי הביוב פוגעים ברכוש, מה שלצערנו קורה לא פעם, יש להזעיק אינסטלטור מומלץ.

איך ניתן היה למנוע את העבודה של אינסטלטור חירום?

הרי בדרך כלל סתימה לא מתרחשת ביום אחד. בין אם כאשר זו נוצרת עם הזמן על ידי הצטברות של פסולת ושומן, בין אם זו תוצאה של שורשים בביוב.

אם אתם שמים לב לכך שהצנרת לא ממלאת את יעודה, שווה לבחור אינסטלטור יצאת צדיק שיבוא לביקור. זה ימנע הופעה של אינסטלטור חירום ברגע של 'אין ברירה'.

דליפה של מים כתוצאה מנזילת מים בצנרת

אינסטלטור חירום הרבה פעמים יוזמן כאשר הנזילה בצנרת כבר חמורה במידה כזו שיש רטיבות וזו פוגעת בדיירים, בציוד וכן הלאה.

גם כאן, אמנם לנזילה קשה לשים לב, בניגוד לסתימה שהתופעות לוואי שלה יותר ברורות. אבל, איתור נזילות מים הוא גם כן לא מה שאנחנו עושים ביום אחד בלי שיש לכך כל התרעה מוקדמת.

אם אתם מריחים ריח לא נעים, בדרך כלל תוצאה של דליפת מי ביוב, אם אתם רואים שחשבון המים שלכם מרקיע שחקים, רטיבות על הקירות ועוד.

כל אלו רמזים טובים לכך שהגיע הזמן להביא אינסטלטור. כדי שלא תגיעו למצב בו אתם עומדים חסרי אונים וצריכים מענה מיידי של אינסטלטור חירום.

וודאו שהוא מגיע עם הציוד הנכון לביצוע איתור נזילות: זה יכול להיות באמצעות איתור נזילות במצלמה טרמית, איתור נזילות בעזרת גז או איתור נזילות בעזרת מכשור אקוסטי

שירותי חירום בבעיות אינסטלציה
שירותי חירום בבעיות אינסטלציה

העבודה של אינסטלטור חירום חייבת להיות יסודית

אנחנו יכולים להבין אתכם. זה לא נעים להתמודד עם תקלה, אתם רוצים שימצא פתרון ולסיים עם זה. אבל, אנחנו לא יכולים לנסח את זה טוב יותר, אם לא יתבצעו הפעולות הנדרשות, התוצאה תהיה עבודה שהיא חצי עבודה, מה שיביא אתכם לחפש מענה מקצועי בכל פעם מחדש.

שרברב חירום לא יכול להרשות לעצמו לא להיות מקצועי. אינסטלטור חירום חייב להיות מיומן דיו כדי לבקש לבצע פעולות נוספות במידה והוא מבין שיש כאן משהו רציני. איתור נזילות זו פעולה שנדרשת במקרים מסוימים, צילום קווי ביוב, ניקוי מרזבים ועוד.

ככל שהעבודה נערכת בצורה יסודית ואחראית, כך המענה שתקבלו עכשיו, גם אם בשעת הדחק, יאפשר לכם להישאר עם ראש שקט לפרק זמן נוסף בעתיד.

אל תשכחו למסור את כל המידע הרלוונטי

אם אתם רוצים לייעל את העבודה של האינסטלטור, שימו לב, נשמו עמוק וערכו שיחה בלי לתת ללהט הרגע לפגוע במסירת הנתונים.

כאמור, לחץ הוא גורם שיכול להפריע ולמנוע מכם לקבל את השירות בו אתם מעוניינים. אל תשכחו למסור את הכתובת שלכם, את המספר שלכם, את כל הפרטים הרלוונטיים על המקרה.

גם אם זה לא ממש נעים עכשיו, בטווח הארוך, אם תמסרו את כל המידע הרלוונטי, אתם תמצאו שהמענה שתקבלו יהיה טוב יותר. אי הבנות בדרך כלל מייצרות חוויה הרבה פחות נעימה ולפעמים אפילו טראומתית.

אינסטלטור חירום מחירים
אינסטלטור חירום מחירים

מחיר אינסטלטור חירום – איך הוא נקבע?

מחיר ביקור אינסטלטור חירום הוא 450 ש"ח בדרך כלל, כאשר המענה המקצועי הרחב יכול לעלות יותר, כך שהתשלום הוא בדרך כלל בין 600-1,500 ש"ח. אבל, כאשר מזמינים שרברב חירום הנטיה היא לא לבדוק את המחיר, מה שלאחר מכן בהחלט עלול להביא לעוגמת נפש.

אם אתם רוצים להימנע מכך, ערכו בדיקה מקיפה עוד בשיחה המקדימה. זה נכון, עבודה של שרברב חירום היא בדרך כלל עבודה יקרה יותר מהעבודה של אינסטלטור אותו אתם מזמינים מראש.

אבל, בכל מקרה, כאשר אתם רואים את התמונה במלואה, כאשר כל הפרטים נמצאים בידיים שלכם, קל לבחור נכון יותר.

שירותי חירום הערות מחירון אינסטלטור חירום
איתור נזילת מים מהתקרה/מהרצפה מחיר מ-850 ₪
פתיחת סתימת ביוב כגון: שורשים בביוב, סתימת בטון, סתימה במרזב מחיר מ-950 ₪
שירותי ביובית לפתיחת סתימות פתיחת כל סוגי הסתימות בלחץ מים מחיר מ-950 ₪
איתור פיצוץ בצנרת לא כולל התיקון – יתומחר בנפרד מחיר מ-1,200 ₪

היכן ניתן למצוא אינסטלטור חירום?

בעבר, כאשר היינו זקוקים לאינסטלטור חירום, הדרך הטובה ביותר הייתה לפתוח עיתון, ולחפש במודעות השונות פרסומים של אינסטלטורים. כיום, עם כניסתה של רשת האינטרנט כמעט לכל בית בישראל, החיפוש אחר אינסטלטור חירום הפך פשוט הרבה יותר.

כל שעליכם לעשות הוא להזין את עיר המגורים שלכם באתרי האינדקסים השונים, ותוכלו לקבל רשימה של בעלי מקצוע אשר נותנים שירות בסביבה.

על כל אינסטלטור אמין תוכלו לקרוא המלצות וביקורות שהזינו גולשים שהשתמשו בשירות, וגם תוכלו לקבל את פרטי ההתקשרות עם האינסטלטור המבוקש.

הזמנת אינסטלטור חירום
הזמנת אינסטלטור חירום

להזמנת אינסטלטור חירום בכל רגע – התקשרו לתרמי טופ

חברת 'תרמי טופ' היא לא רק חברה שהגיע כבר למחצית העשור השני שלה, אלא מדובר על חברה בה תמצאו אינסטלטורים מומלצים, אנשי מקצוע וותיקים שהתפקיד שלהם הוא לתת לכם מענה רחב, מקצועי ואמין ללא שום פשרות.

עבודה בטכניקת אל הרס, מענה מהיר והשירות בפריסה ארצית, כל אלו הופכים אותה לחברה מובילה בתחומה. אינסטלטור חירום יהיה בדרך אליכם, אתם רק צריכים להעביר את ההזמנה.

בהחלט!

אנו זמינים עם צוות אינסטלטורים למצבי חירום לתיקון כל בעיה ובין היתר:

  • פתיחת סתימות מכל סוג
  • איתור נזילות ללא הרס
  • תיקון צנרת ללא הרס
  • איתור נזילות ותיקונים.
  • צילום ותיקוני קו ביוב.
  • שירותי תחזוקת מערכות אינסטלציה.

כן. שירותי אינסטלציה שאינן בשעות הפעילות המקובלות יעלו יותר מאשר בזמנן. לצפיה במחירים היכנסו למאמר.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?